Sylwia Dębiec Makijaż Szczecin

Sylwia Dębiec Makijaż Szczecin

Stylowe nakrycia głowy

Dodano: 17 sty 2018

Zima to świetny czas kiedy do naszej stylizacji możemy dołączyć stylowe nakrycie głowy. Wybór mamy ogromny a ja postaram się zainspirować Ciebie jak zwykle pięknymi zdjęciami i profesjonalnymi poradami do noszenia:

– czapek,

– beretów,

– kapeluszy,

– kaszkietów.

Na zdjęciu jestem z moją przyjaciółką Anią. Moja czapka niestety jest niedostępna:(  Ani czapka zobacz  , Zdjęcie: Ewa Bernaś

 

Znam kobiety oraz mężczyzn, którzy nie lubią nosić nic na głowie, twierdząc że wyglądają głupio, śmiesznie, że nie pasują im żadne nakrycia głowy. Niektórzy też boją się o swoją fryzurę, że zostanie naruszona. Jeśli chodzi o pierwsze argumenty to jestem przekonana, że każdy znajdzie model, w którym będzie wyglądał świetnie i który będzie świetnie komponował się z jego stylem. Najlepszym rozwiązaniem jest mierzenie wielu modeli, robienie sobie zdjęć, następnie porównanie zdjęć na monitorze komputera. Będziesz wtedy mogła ocenić jak naprawdę wyglądasz. Zrób zdjęcia również z profilu by zaobserwować swój profil w czapce, berecie, kapeluszu, kaszkiecie czy turbanie. Zobacz jak wyglądasz w każdym nakryciu głowy.

Jeśli chodzi o drugi argument czyli to, że nakrycia głowy naruszają fryzurę to nie do końca się z tym zgodzę bo przecież nie każdy model narusza fryzurę. Szukaj czapek, które nie przylegają ściśle do głowy bo oprócz naruszonej fryzury będziesz mieć odcisk faktury czapki na skórze. Szukaj czapek cienkich, które nie są ciężkie i nie będą gniotły Twojej fryzury.  Dobrym pomysłem będzie beret, który ma sporo luzu, miejsca na fryzurę. Przetestuj też kapelusze, których korona nie przylega do czubka głowy.

W dalszej części wpisu zobaczysz piękne, stylowe i świetnej jakości propozycje nakryć głowy oraz zdjęcia, które zainspirują Cię do stylowego noszenia poszczególnych nakryć głowy.

 

Czapki

1. zobacz   2.zobacz   3.zobacz   4.zobacz    5.zobacz  6.  zobacz   7.zobacz

 

Berety

1.zobacz   2. zobacz   3. zobacz   4. zobacz  5. zobacz 

 

Kapelusze

1. zobacz  2. zobacz   3.zobacz   4. zobacz   5.  zobacz

 

Kaszkiety

1. zobacz  2. zobacz  3. zobacz

 

Każde nakrycie głowy należy dopasować do naszego stylu, osobowości, kształtu twarzy, typu kolorystycznego oraz stylizacji. Jeśli masz z tym trudności skontaktuj się ze mną na indywidualną konsultację z wielką przyjemnością pomogę Ci odkryć, w jakim modelach wyglądasz zjawiskowo.

 

Tablica inspiracji

Poniżej załączam piękne stylizacje z nakryciami głowy. Są niesamowite, zobacz jak można stylowo nosić każde z nich. Na zdjęciach znajdziesz również  inne nakrycia głowy takie jak np. turbany. Co o nich sądzisz? Podobają Ci się? Napisz w komentarzu poniżej.

zdjęcia pochodzą z Pinterest.com

Koniecznie napisz również jakie nakrycia głowy lubisz nosić najbardziej. Ciekawa jestem także, które z moich propozycji skradły Twoje serce.

Udostępnij wpis niech dociera do kobiet takich jak Ty, które pragną świadomie kreować swój styl. Nie zapomnij również o lajku to będzie forma wdzięczności od Ciebie dla mnie, za tworzenie wartościowych treści. Dziękuję.

 

 

Dodaj komentarz

O mnie

Stylistka, wizażystka, blogerka. Pasjonatka zdrowego trybu życia. Fanka podróży. www.debiecbabicz.com.pl

 

 

 

Popularne posty

Jakie elementy składają się na styl personalny?

19 lis 2023

Na styl personalny składają się następujące elementy: ubranie, buty, torebka, biżuteria, dodatki: pasek, apaszka, okulary, ozdoby itd., makijaż, fryzura, paznokcie. Jak to jest u Ciebie? Intuicyjnie dopasowujesz poszczególne elementy do siebie czy masz na […]

czytaj więcej

Świąteczne stylizacje

10 gru 2022

Święta tuż tuż dlatego jak co roku przychodzę do Ciebie z 3 propozycjami na świąteczne stylizacje. Jestem bardzo ciekawa, która z nich jest Ci najbliższa. Wspólnym elementem każdego z 3 looków jest boski skórzany […]

czytaj więcej