Sylwia Dębiec Makijaż Szczecin

Sylwia Dębiec Makijaż Szczecin

Makijażowe metamorfozy #2

Dodano: 25 kw. 2017

Drugą wspaniałą kobietą poddaną metamorfozie jest Magda, czyli siostra bliźniaczka Marty, której makijażową metamorfozę już widzieliście a jeśli nie to znajdziecie ją tutaj https://www.debiecbabicz.pl/makijazowe-metamorfozy-1/

Dziewczyny przyjechały do mnie aż z Piły, pokonały 180 km by spotkać się ze mną.

Magda jest spokojniejszą połową tego siostrzanego duetu, kobietą o magicznych oczach, które ujęły mnie już na zdjęciu przesłanym ze zgłoszeniem.

Jej oczy mają niesamowity urok, przyciągają i magnetyzują dlatego to na nich skupiłam się podczas makijażu.

Najważniejsze dla mnie jest, by  w miarę prosty sposób pokazać Magdzie jak może wydobyć swoją osobowość, urodę oraz skrywany makijażowy potencjał. W tym celu wyrównujemy kolor skóry podkładem, który nakładam gąbeczką. Następnie lekkie podkreślenie konturów twarzy brązerem oraz moim ulubionym rozświetlającym stickiem hollywood & highlight marki Smashbox.

To oczy są najważniejsze w tym makijażu, chcę podkreślić ich niesamowity blask, magnetyzm. Wydobywam oliwkowy kolor tęczówki Magdy cieniem, który jest mieszanką czerwieni, różu oraz brązu. Rysuję lawendową kreskę linerem i tuszuję długie rzęsy. Dolną powiekę maluję ciemnym, burzowym fioletem. Użyte kolory podbiły kolor tęczówki, wzmocniły jej oliwkowy koloryt.

Zobacz etapy przemiany.

Intrygująca i niepowtarzalna uroda Magdy wydobyta. Jestem zachwycona zmianą jaką przeszła w tym projekcie. Jest wspaniała i zasługuje na to by każdego dnia wyglądać jak królowa swojego życia.

A jak Tobie podoba się makijażowa metamorfoza Magdy?

Komentujcie i lajkujcie. Jeśli udostępnisz wpis będzie duża szansa na to by dotarł do kobiet, które potrzebują takiej przemiany. Dziękuję:)

 

Dodaj komentarz

O mnie

Stylistka, wizażystka, blogerka. Pasjonatka zdrowego trybu życia. Fanka podróży. www.debiecbabicz.com.pl

 

 

 

Popularne posty

Świąteczne stylizacje

10 gru 2022

Święta tuż tuż dlatego jak co roku przychodzę do Ciebie z 3 propozycjami na świąteczne stylizacje. Jestem bardzo ciekawa, która z nich jest Ci najbliższa. Wspólnym elementem każdego z 3 looków jest boski skórzany […]

czytaj więcej

Świąteczny Przewodnik Prezentowy

03 gru 2022

Najwspanialszy świąteczny czas jest przed nami. Ja uwielbiam grudzień, już od jego samego początku. To jest dla mnie bardzo magiczny okres w roku. Wyszukiwanie prezentów dla bliskich, pakowanie ich to moment gdy mogę kreatywnie […]

czytaj więcej