Sylwia Dębiec Makijaż Szczecin

Sylwia Dębiec Makijaż Szczecin

Makijażowe metamorfozy #2

Dodano: 25 kw. 2017

Drugą wspaniałą kobietą poddaną metamorfozie jest Magda, czyli siostra bliźniaczka Marty, której makijażową metamorfozę już widzieliście a jeśli nie to znajdziecie ją tutaj https://www.debiecbabicz.pl/makijazowe-metamorfozy-1/

Dziewczyny przyjechały do mnie aż z Piły, pokonały 180 km by spotkać się ze mną.

Magda jest spokojniejszą połową tego siostrzanego duetu, kobietą o magicznych oczach, które ujęły mnie już na zdjęciu przesłanym ze zgłoszeniem.

Jej oczy mają niesamowity urok, przyciągają i magnetyzują dlatego to na nich skupiłam się podczas makijażu.

Najważniejsze dla mnie jest, by  w miarę prosty sposób pokazać Magdzie jak może wydobyć swoją osobowość, urodę oraz skrywany makijażowy potencjał. W tym celu wyrównujemy kolor skóry podkładem, który nakładam gąbeczką. Następnie lekkie podkreślenie konturów twarzy brązerem oraz moim ulubionym rozświetlającym stickiem hollywood & highlight marki Smashbox.

To oczy są najważniejsze w tym makijażu, chcę podkreślić ich niesamowity blask, magnetyzm. Wydobywam oliwkowy kolor tęczówki Magdy cieniem, który jest mieszanką czerwieni, różu oraz brązu. Rysuję lawendową kreskę linerem i tuszuję długie rzęsy. Dolną powiekę maluję ciemnym, burzowym fioletem. Użyte kolory podbiły kolor tęczówki, wzmocniły jej oliwkowy koloryt.

Zobacz etapy przemiany.

Intrygująca i niepowtarzalna uroda Magdy wydobyta. Jestem zachwycona zmianą jaką przeszła w tym projekcie. Jest wspaniała i zasługuje na to by każdego dnia wyglądać jak królowa swojego życia.

A jak Tobie podoba się makijażowa metamorfoza Magdy?

Komentujcie i lajkujcie. Jeśli udostępnisz wpis będzie duża szansa na to by dotarł do kobiet, które potrzebują takiej przemiany. Dziękuję:)

 

Dodaj komentarz

O mnie

Stylistka, wizażystka, blogerka. Pasjonatka zdrowego trybu życia. Fanka podróży. www.debiecbabicz.com.pl

 

 

 

Popularne posty

Świąteczny Przewodnik Prezentowy 2021/2022

01 gru 2021

Dziękuję za odwiedziny w moim Świątecznym Przewodniku Prezentowym! Mam nadzieję, że znajdziesz tutaj wszystko to czego szukasz. Przewodnik zawiera świąteczne prezenty dla kobiet. W przewodniku występują ubrania, kosmetyki, biżuteria, ozdoby wnętrzarskie. Przewodnik podzieliłam według […]

czytaj więcej

Stylizacje na home office

12 sty 2021

Pracujesz w domu? Zobacz 6 stylizacji, które sprawią, że będziesz pięknie wyglądać i czuć się komfortowo. Pod każdym zdjęciem znajdują się elementy stylizacji z linkami do sklepu. Każdą z nich nazwałam innym francuskim imieniem: […]

czytaj więcej